adidas Douchegel 2-in-1 Men Ice Dive, 250 ml

Verfrissende reiniging van top tot teen na het sporten

Nieuw!

€ 3,29

(€ 13,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lichaam, haar & gezicht
  • Met menthol, zeezout & frisse geur
  • Verkwikkende 3-in-1-reiniging

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

adidas Douchegel 2-in-1 Men Ice Dive, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 9,78
Beschrijving

De 2-in-1-douchegel Men Ice Dive van adidas biedt een praktische 3-in-1-formule voor lichaam, haar en gezicht en zorgt na elk gebruik voor een verkwikkend gevoel. De douchegel is geschikt voor je dagelijkse verzorgingsroutine en ideaal na het sporten.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • 3-in-1-formule: Reinigt lichaam, haar en gezicht in één stap.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met menthol en zeezout.
  • Frisse geur: Laat een fris en schoon gevoel op de huid achter.
  • Aangenaam huidgevoel: De douchegel laat zich eenvoudig over de huid verdelen en gemakkelijk weer afspoelen.

Art. nr.: MUE-99350152929
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616303458959
Producentnummer: 99350152929
Merken: adidas
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Douchegel 2-in-1 Men Ice Dive

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder