adidas Men 3-in-1 Douchegel Ice Dive, 400 ml

Verkwikkende 3-in-1-reiniging en frisheid voor dagelijks gebruik

Nieuw!

€ 3,99

(€ 9,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid op lichaam, haar & gezicht
  • Aquatische geur met etherische oliën
  • Vegan 3-in-1-formule voor elke dag

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

adidas Men 3-in-1 Douchegel Ice Dive, 400 ml € 3,99 (€ 9,98 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 10,48
Beschrijving

De 3-in-1 douchegel Men Ice Dive van adidas is een douchegel voor lichaam, haar en gezicht, speciaal afgestemd op de behoeften van de mannenhuid. De douchegel is geschikt voor dagelijks gebruik en zorgt voor praktische verzorging in het dagelijks leven.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige toepassing: Geschikt voor lichaam, haar en gezicht.
  • Aquatische geur: Zorgt voor een frisse geurbeleving.
  • Geselecteerde oliën: De formule bevat etherische pepermuntolie en sinaasappelolie.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder dierlijke ingrediënten.
  • Gerecycled materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled materiaal (exclusief additieven, dop en etiket).

Art. nr.: MUE-99350152932
Inhoud: 400 ml
EAN: 3616303458973
Producentnummer: 99350152932
Merken: adidas
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Men 3-in-1 Douchegel Ice Dive

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder