adidas Men Deodorant Spray Vibes Full Recharge All Over, 150 ml

Verkwikkende deodorant body spray met langdurige geurbescherming

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Verkwikkend huidgevoel & frisse geur
  • 48 uur geurbescherming voor het hele lichaam

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

adidas Men Deodorant Spray Vibes Full Recharge All Over, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 15,08
Beschrijving

De Men Deodorant Spray Vibes Full Recharge All Over van adidas biedt geurbescherming en zorgt voor een verkwikkend huidgevoel. De spray is geschikt voor gebruik op het hele lichaam en ook voor de gevoelige huid.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Werkt tot 48 uur lang en beschermt tegen lichaamsgeur.
  • Kenmerkende geur: Verspreidt noten van cederblad en muskaatsalie.
  • Veelzijdig gebruik: Ontwikkeld voor toepassing op het hele lichaam.
  • Goede huidverdraagzaamheid: Speciaal geschikt voor de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-99350225866
Inhoud: 150 ml
EAN: 3616305924360
Producentnummer: 99350225866
Merken: adidas
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Men Deodorant Spray Vibes Full Recharge All Over

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder