adidas Men Douchegel Vibes Energy Drive, 250 ml

Verfrissende lichaamsreiniging en een fris huidgevoel

Nieuw!

€ 3,29

(€ 13,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Verfrissende geur van bergamot & peper
  • Vegan formule voor dagelijks gebruik

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

adidas Men Douchegel Vibes Energy Drive, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De Men Douchegel Vibes Energy Drive van adidas is een douchegel voor dagelijks gebruik die ook geschikt is voor de gevoelige huid. De vegan formule heeft een verfrissende geur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verfrissende geur: Ruikt naar bergamot en roze peper.
  • Vegan formule: Met ingrediënten van plantaardige oorsprong.
  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor milde dagelijkse reiniging.

Art. nr.: MUE-99350225850
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616305924209
Producentnummer: 99350225850
Merken: adidas
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Men Douchegel Vibes Energy Drive