adidas UEFA Champions League Pro Player Eau de Toilette, 50 ml

Verfrissende geur met fruitige, kruidige en houtachtige noten

Nieuw!

€ 8,09

(€ 161,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Aromatisch geurkarakter
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

adidas UEFA Champions League Pro Player Eau de Toilette, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 32,58
Beschrijving

De UEFA Champions League Pro Player Eau de Toilette van adidas is een aromatische geur met fruitige, kruidige en houtachtige noten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Aromatisch karakter: Overtuigt met een veelzijdige geurpiramide van fruitige, kruidige en houtachtige noten.
  • Vegan formule: De formule bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Geselecteerde noten: Combineert een verfrissende topnoot met een hartnoot van appelakkoord, wierook en tonkaboon en een basis van patchoeli, cypriololie en cederhout.

Art. nr.: MUE-99350225022
Inhoud: 50 ml
EAN: 3616306128163
Producentnummer: 99350225022
Merken: adidas
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas UEFA Champions League Pro Player Eau de Toilette