adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml

Een milde douche voor elke dag

Nieuw!

€ 3,29

(€ 13,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met vanille- & mandarijngeur
  • Vegan formule & dagelijks gebruik

Vaak samen gekocht met Frosch Senses Sensitive Douchegel Citroenmunt, 300 ml

adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Frosch Senses Sensitive Douchegel Citroenmunt, 300 ml € 3,09 (€ 10,30 / L)
Totaalprijs: € 6,38
Beschrijving

De Women Douchegel Vibes Get Comfy van adidas is een douchegel voor je dagelijkse lichaamsverzorging. De vegan formule is ook geschikt voor de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fijne geur: Bevat geurnoten van vanille en mandarijn.
  • Vegan formule: Gebaseerd op een volledig vegan receptuur.
  • Milde verzorging: Geschikt voor dagelijks gebruik bij een gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-99350225898
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616305924667
Producentnummer: 99350225898
Merken: adidas
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy