BIC Miss Soleil Sensitive Wegwerpscheermesjes voor Dames, 3 stuks

Grondige en zachte ontharing voor een glad huidgevoel

Nieuw!

€ 3,39

(€ 1,13 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige huidzones
  • Met glijstrip en aloë vera
  • 3 beweegbare mesjes en scheerkop

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

BIC Miss Soleil Sensitive Wegwerpscheermesjes voor Dames, 3 stuks € 3,39 (€ 1,13 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 30,88
Beschrijving

Het Miss Soleil Sensitive Wegwerpscheermesjes voor Dames van BIC is ontwikkeld voor een grondige en zachte ontharing en is ook geschikt voor gevoelige huidzones. Het zorgt voor een glad huidgevoel tijdens het gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie beweegbare mesjes: Passen zich samen met de beweegbare scheerkop optimaal aan de lichaamscontouren aan.
  • Verzorgende glijstrip: Verrijkt met aloë vera en vitamine E.
  • Ergonomische handgreep: Biedt een goede bediening en is voorzien van een aantrekkelijk bloemenpatroon.
  • Voor de gevoelige huid: Uitermate geschikt voor gevoelige huidzones.

Art. nr.: MUE-9801001
Inhoud: 3 stuks
EAN: 3086123568365
Producentnummer: 9801001
Merken: BIC
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Miss Soleil Sensitive Wegwerpscheermesjes voor Dames

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder