BIC Twin Lady Wegwerpscheermesjes voor Dames, 15 stuks

Betrouwbaar en eenvoudig scheren van het lichaam

Nieuw!

€ 5,59

(€ 0,37 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Praktisch wegwerpscheermesje
  • Ideaal voor het scheren van het lichaam

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

BIC Twin Lady Wegwerpscheermesjes voor Dames, 15 stuks € 5,59 (€ 0,37 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 33,08
Beschrijving

De Twin Lady Wegwerpscheermesjes voor Dames van BIC is een wegwerpscheermes voor dames dat speciaal is ontwikkeld voor het scheren van het lichaam.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal voor dames: Ontwikkeld voor de behoeften van vrouwen.
  • Voor het scheren van het lichaam: Ideaal voor het scheren van het lichaam.
  • Praktisch in gebruik: Als wegwerpscheermes eenvoudig te gebruiken.

Art. nr.: MUE-9202192
Inhoud: 15 stuks
EAN: 3086123347366
Producentnummer: 9202192
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Twin Lady Wegwerpscheermesjes voor Dames