bruno banani bb Energy Eau de Parfum, 30 ml

Charismatische uitstraling en houtachtig-kruidige geurnoten

Nieuw!

€ 16,19

(€ 539,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtig-kruidige Neo-Fougère-geur
  • Vegan geurcompositie

Vaak samen gekocht met bruno banani Pure Man Eau de Toilette Natural Spray, 50 ml

bruno banani bb Energy Eau de Parfum, 30 ml € 16,19 (€ 539,67 / L)
bruno banani Pure Man Eau de Toilette Natural Spray, 50 ml € 21,49 (€ 429,80 / L)
Totaalprijs: € 37,68
Beschrijving

De bb Energy Eau de Parfum van bruno banani is een neo-fougèregeur voor mannen met houtachtig-kruidige geurnoten. De vegan geurcompositie is gebaseerd op de Emotiboost™-technologie en wordt gepresenteerd in een schuin vormgegeven flacon.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtig-kruidige geur: Biedt een uitgebalanceerde compositie van frisse, fruitige en warme geurnoten.
  • Drie geurfasen: Combineert een topnoot van bevroren bladeren, lavandin, iris en wierookessence met een hartnoot van groen ananasakkoord, bergamot en kardemom en een basisnoot van tonkaboon, cederhout en droge ambernoten.
  • Vegan formule: Samengesteld als vegan geurcompositie.
  • Emotiboost™-technologie: Gebaseerd op innovatieve geurtechnologie.
  • Iconisch design: Wordt geleverd in een schuin vormgegeven flacon.

Art. nr.: MUE-99350220871
Inhoud: 30 ml
EAN: 3616305886668
Producentnummer: 99350220871
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani bb Energy Eau de Parfum