bruno banani Magic Woman Eau de Toilette, 50 ml

Fruitige geurcompositie voor een aangename uitstraling

Nieuw!

€ 20,99

(€ 419,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Fruitige & bloemige geur
  • Praktische verstuiver

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Magic Woman Eau de Toilette, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 39,18
Beschrijving

De Magic Woman Eau de Toilette van bruno banani is een fruitige geurcompositie die voor een aangename uitstraling zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fruitig karakter: Geurcompositie met een topnoot van tijgermeloen, passievrucht en viooltje.
  • Bloemige hartnoot: Combineert lelietje-van-dalen met een champagneakkoord.
  • Warme basisnoot: Afgerond met muskusakkoorden en sandelhout.
  • Gelijkmatige verdeling: De praktische pompverstuiver zorgt voor een fijne verstuiving.
  • Opvallend design: Wordt gepresenteerd in een paarse flacon met asymmetrische vorm.

Art. nr.: MUE-99350211323
Inhoud: 50 ml
EAN: 3616305806918
Producentnummer: 99350211323
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Magic Woman Eau de Toilette