bruno banani Vanilla Muse Body & Hair Splash, 250 ml

Zachte geur en frisheid voor lichaam en haar

Nieuw!

€ 8,89

(€ 35,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vanille- & ambernoten
  • Praktisch voor onderweg om op te frissen

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Vanilla Muse Body & Hair Splash, 250 ml € 8,89 (€ 35,56 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 27,08
Beschrijving

De Vanilla Muse Body & Hair Splash van bruno banani is een bodyspray die lichaam en haar een zachte geur geeft. De spray is geschikt voor elk huidtype en ideaal om onderweg je geur op te frissen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige toepassing: Geeft lichaam en haar een zachte geur.
  • Uitgebalanceerde geurcompositie: Combineert topnoten van citroenolie en witte heliotroop met een hartnoot van witte bloemen en perzik en een basis van vanille-crème-brûlée, witte muskus en benzoë.
  • Praktisch voor onderweg: De lichte kunststof sprayflacon maakt het eenvoudig om de geur op elk moment op te frissen.

Art. nr.: MUE-99350229956
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616306131774
Producentnummer: 99350229956
Merken: bruno banani
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Vanilla Muse Body & Hair Splash