Bugatti Bella Donna Eau de Parfum, 60 ml

Floraal-fruitige compositie met warme houtnoten

Nieuw!

€ 20,49

(€ 341,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Floraal-fruitige geur
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml

Bugatti Bella Donna Eau de Parfum, 60 ml € 20,49 (€ 341,50 / L)
NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Bella Donna Eau de Parfum van Bugatti is een geur voor dames die met zijn floraal-fruitige karakter en sensueel-vrouwelijke noot een klassiek-elegante stijl benadrukt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Floraal-fruitige geur: Combineert een hartnoot van jasmijn, roos en gardenia met een basisnoot van muskus en cederhout.
  • Warme houtnoten: De compositie overtuigt met harmonieuze en warme houtnuances.
  • Vegan formule: De Eau de Parfum is volledig zonder dierlijke ingrediënten samengesteld.

Art. nr.: MUE-42116
Inhoud: 60 ml
EAN: 4051395421167
Producentnummer: 42116
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Bella Donna Eau de Parfum