Bugatti bellissima rossa for her Eau de Parfum, 60 ml

Fruitig-florale geurbeleving met een elegante noot

Nieuw!

€ 20,49

(€ 341,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Fruitig-florale geurcompositie
  • Vegan formule & langdurige geur

Vaak samen gekocht met NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml

Bugatti bellissima rossa for her Eau de Parfum, 60 ml € 20,49 (€ 341,50 / L)
NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De bellissima rossa for her Eau de Parfum van Bugatti is een Eau de Parfum voor dames die overtuigt met een fruitig-florale geurcompositie. De geur biedt een langdurige geurbeleving voor overdag.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fruitig-florale noot: Combineert fruitige accenten met bloemige nuances.
  • Drie geurfasen: Opent met bergamot, mango en passievrucht, gaat over in zoute vanille, ylang-ylang, rozenblaadjes en lactonen en eindigt met sandelhout, kasjmierhout, ambergris en vanilleaccenten.
  • Vegan formule: De formule bevat geen dierlijke ingrediënten.
  • Langdurig: Blijft langdurig op de huid aanwezig.

Art. nr.: MUE-49114
Inhoud: 60 ml
EAN: 4051395491146
Producentnummer: 49114
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti bellissima rossa for her Eau de Parfum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder