Bugatti dynamic move black Eau de Toilette, 100 ml

Krachtige geur voor jouw zelfverzekerde uitstraling

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Oriëntaals-houtachtige noot
  • Langdurige basisnoot

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti dynamic move black Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De dynamic move black Eau de Toilette van Bugatti is een oriëntaals-houtachtige geurcompositie voor heren. De geur benadrukt het karakter van de moderne man voor een zelfverzekerde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Oriëntaals-houtachtig: Geeft een mysterieuze en krachtige uitstraling.
  • Kruidige topnoot: Combineert poederig-groene vijgen- en viooltjesbladeren met de scherpte van zwarte peper en fruitige lychee.
  • Aromatische hartnoot: Combineert kruidig-frisse lavendel met vanilleachtig-warme tonkaboon en de citrusfrisheid van gember.
  • Langdurige basisnoot: Zachte nuances van kasjmierhout en gekaramelliseerde muskus komen samen met warme, houtachtige amber.

Art. nr.: MUE-41218
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395412189
Producentnummer: 41218
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti dynamic move black Eau de Toilette