Bugatti dynamic move intense Eau de Parfum, 100 ml

Elegante geurcompositie voor elke gelegenheid

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Oriëntaalse geurcompositie
  • Langdurige geurbeleving

Vaak samen gekocht met Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Bugatti dynamic move intense Eau de Parfum, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 13,09 (€ 261,80 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De dynamic move intense Eau de Parfum van Bugatti is een Eau de Parfum voor heren met een oriëntaalse geurcompositie. De geur onderscheidt zich door zijn langdurige karakter en is ideaal voor heren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Oriëntaalse geurcompositie: Biedt een langdurige geurbeleving voor heren.
  • Veelzijdige geurnoten: Combineert een levendige topnoot met een hartnoot van viooltje, patchoeli en lavendel en een basisnoot van vanille, ambergris en sandelhout.
  • Gelijkmatige verdeling: De flacon met verstuiver zorgt voor een fijne toepassing.

Art. nr.: MUE-41219
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395412196
Producentnummer: 41219
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti dynamic move intense Eau de Parfum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder