Bugatti Performance Intense Black Eau de Toilette, 100 ml

Markant geurkarakter met houtachtige en frisse noten

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Oriëntaalse & kruidige akkoorden
  • Langdurige geur voor elke dag

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Performance Intense Black Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Performance Intense Black Eau de Toilette van Bugatti is een herengeur met een oriëntaals geurkarakter die kruidige, frisse en houtachtige akkoorden combineert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Oriëntaals karakter: Combineert kruidige, frisse en houtachtige akkoorden voor een markante geurbeleving.
  • Top- en hartnoot: Opent fris in de topnoot en ontwikkelt munt, scherpe noten en kasjmier in de hartnoot.
  • Warme basis: Eindigt met amber, witte muskus, leer en verfijnde houtsoorten.
  • Langdurig: Biedt een langdurige geurbeleving gedurende de hele dag.

Art. nr.: MUE-41318
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395413186
Producentnummer: 41318
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Performance Intense Black Eau de Toilette