Bugatti signature intense for him Eau de Parfum, 100 ml

Markante geurcompositie met citrusachtige, kruidige frisheid

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Kruidig-mannelijke geur
  • Vegan formule & verstuiver

Vaak samen gekocht met Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Bugatti signature intense for him Eau de Parfum, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 13,09 (€ 261,80 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De signature intense for him Eau de Parfum van Bugatti is een geur voor heren met een kruidig-mannelijk geurkarakter. De compositie combineert citrusachtig-kruidige frisheid met zachte en sensuele diepte.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidig-mannelijk geurkarakter: Combineert citrusachtig-kruidige frisheid in de topnoot met verfijnd leer, orris en specerijen in de hartnoot.
  • Langdurige basisnoot: Afgerond met amber, vetiver, muskus, tonkaboon en vanille.
  • Vegan formule: De formule bevat geen dierlijke ingrediënten.
  • Praktische verstuiver: Maakt gericht en eenvoudig aanbrengen van de geur mogelijk.

Art. nr.: MUE-40213
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395402135
Producentnummer: 40213
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti signature intense for him Eau de Parfum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder