Bugatti Signature Petrol Eau de Toilette, 100 ml

Markante geur met een houtachtig-kruidige noot voor elke dag

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtig-kruidig geurkarakter
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Signature Petrol Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Signature Petrol Eau de Toilette van Bugatti is een Eau de Toilette met een houtachtig-kruidig geurkarakter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtig-kruidige geur: Combineert een topnoot van grapefruit en citroen met een hartnoot van cederhout, viooltje, koriander en kasjmier en een basisnoot van styrax, patchoeli, amber en labdanum.
  • Vegan formule: Bevat helemaal geen dierlijke ingrediënten.
  • Aantrekkelijk design: De Eau de Toilette is verpakt in een stijlvolle flacon.

Art. nr.: MUE-40215
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395402159
Producentnummer: 40215
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Signature Petrol Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder