Bugatti unlimited black for him Eau de Toilette, 100 ml

Markant geurkarakter voor een stijlvolle uitstraling

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtig-mannelijke geur & leer
  • Vegan formule & langdurige geur

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti unlimited black for him Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De unlimited black for him Eau de Toilette van Bugatti is een herengeur met een houtachtig-mannelijk karakter en oriëntaalse noten. De compositie combineert frisse en verfijnde noten voor een markante uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtig-mannelijke geur: Combineert noten van leer, verfijnde houtsoorten, Texaans cederhout, patchoeli, amber en wierookhars met oriëntaalse accenten.
  • Verkwikkende opening: Biedt een frisse topnoot van bergamot en citroen.
  • Praktisch in gebruik: De flacon met verstuiver zorgt voor een fijne verdeling.
  • Vegan formule: Samengesteld zonder dierlijke ingrediënten.
  • Langdurig: Biedt een langdurige geurbeleving.

Art. nr.: MUE-41515
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395415159
Producentnummer: 41515
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti unlimited black for him Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder