Burgit Intensief Peelend Eeltcomplex, 50 ml

Effectieve voetpeeling voor een zachte huid

Nieuw!

€ 9,09

(€ 181,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de voeten
  • Met AHA- & BHA-zuren
  • Vermindert eelt dankzij een peelingeffect

Vaak samen gekocht met Kneipp Herstellende Voetbutter, 100 ml

Burgit Intensief Peelend Eeltcomplex, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Kneipp Herstellende Voetbutter, 100 ml € 4,89 (€ 48,90 / L)
Totaalprijs: € 13,98
Beschrijving

Het intensief peelende eeltcomplex van Burgit is een voetpeelingcrème voor de gerichte verzorging van de voeten. De speciale formule verwijdert storend eelt effectief.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Multizurencomplex: Bevat een combinatie van AHA- en BHA-zuren.
  • Effectieve vermindering: Vermindert eelt door een gerichte peeling.
  • Gerichte werking: Maakt de verbinding tussen de hoorncellen los voor gladde voeten.

Art. nr.: MUE-200000600
Inhoud: 50 ml
EAN: 9005356029409
Producentnummer: 200000600
Merken: Burgit
Huidtype: Gevoelige huid
Juridische informatie
Fabrikant: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Oostenrijk, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Burgit Intensief Peelend Eeltcomplex

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder