Burgit Intensieve Verzorgingscrème, 75 ml

Rijke verzorging voor een heerlijk zacht huidgevoel

Nieuw!

€ 4,99

(€ 66,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een droge & ruwe huid
  • Met amandelolie, panthenol & fruitzuren
  • Geeft direct vocht

Vaak samen gekocht met Kneipp Herstellende Voetbutter, 100 ml

Burgit Intensieve Verzorgingscrème, 75 ml € 4,99 (€ 66,53 / L)
Kneipp Herstellende Voetbutter, 100 ml € 4,89 (€ 48,90 / L)
Totaalprijs: € 9,88
Beschrijving

De intensieve verzorgingscrème van Burgit is een rijke voetcrème die speciaal is ontwikkeld voor de intensieve verzorging en bescherming van droge en ruwe huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droge huid: Verzorgt en beschermt ruwe huid op de voeten.
  • Rijke formule: Verrijkt met amandelolie, panthenol en fruitzuren.
  • Directe hydratatie: Hydrateert direct en trekt snel in.
  • Zacht huidgevoel: Geeft je voeten een zacht en verzorgd gevoel.

Art. nr.: MUE-200000356
Inhoud: 75 ml
EAN: 9005356028891
Producentnummer: 200000356
Merken: Burgit
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in op droge, schone voeten en laat goed intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Oostenrijk, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Burgit Intensieve Verzorgingscrème