Catrice Lazy Day All In One Serum, 28 ml

Ongecompliceerde all-in-oneverzorging voor 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 5,99

(€ 213,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 28 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Lichte & snel intrekkende textuur
  • Hydrateert & verzorgt

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Catrice Lazy Day All In One Serum, 28 ml € 5,99 (€ 213,93 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 18,28
Beschrijving

Het Lazy Day All In One Serum van Catrice is een gezichtsserum voor elk huidtype dat je huid verzorgt en hydrateert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • All-in-oneformule: Biedt ongecompliceerde verzorging met actieve ingrediënten.
  • Aangename textuur: De lichte, melkachtig witte textuur trekt snel in en versmelt aangenaam met de huid.
  • Flexibel te gebruiken: Geschikt voor gebruik 's ochtends of 's avonds.

Art. nr.: MUE-951511
Inhoud: 28 ml
EAN: 4059729515117
Producentnummer: 951511
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Lazy Day All In One Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder