Catrice Under Eye Brightener Liquid, 20 - PPN3118575 (10 ml)

Verbergt donkere kringen en zorgt voor een stralende finish

Nieuw!

€ 4,49

(€ 449,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 20 - PPN3118575

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de oogcontour
  • Lichtreflecterende & lichte formule
  • Sponsapplicator voor eenvoudig aanbrengen

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice Under Eye Brightener Liquid, 20 - PPN3118575 (10 ml) € 4,49 (€ 449,00 / L)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 12,78
Beschrijving

De Under Eye Brightener Liquid van Catrice is een vloeibare concealer voor de oogcontour die donkere kringen onder je ogen betrouwbaar verbergt en corrigeert. De lichtreflecterende formule laat de huid optisch lichter lijken en zorgt voor een stralende, gladde finish zonder zwaar aan te voelen.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Lichtreflecterende formule: Laat je oogcontour optisch lichter lijken en verbergt donkere kringen.
  • Lichte textuur: Voelt aangenaam licht aan op de huid zonder zwaar aan te voelen.
  • Geïntegreerde sponsapplicator: Maakt nauwkeurig en eenvoudig aanbrengen mogelijk.
  • Zachte rosétint: Laat zich naadloos combineren met je huidverzorging en make-up.

Art. nr.: MUE-953985
Inhoud: 10 ml
EAN: 4059729539854
Producentnummer: 953985
Merken: Catrice
Concealer & Foundation - Welke kleur past bij mij?
Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Under Eye Brightener Liquid