Catrice VELVET PUDDING Blurring Blush, 10 - Raspberry Fudge (5 g)

Zachte kleurtoets en soepel soft-touchgevoel

Nieuw!

€ 4,49

(€ 898,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 10 - Raspberry Fudge

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor toepassing op de wangen
  • Puddingachtige bouncy-textuur
  • Zachte soft-focusfinish

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice VELVET PUDDING Blurring Blush, 10 - Raspberry Fudge (5 g) € 4,49 (€ 898,00 / kg)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 12,78
Beschrijving

De VELVET PUDDING Blurring Blush van Catrice is een blush voor de wangen die de huid een vleugje kleur geeft en zorgt voor een langdurige frisse look. De veerkrachtige bouncy-formule versmelt zacht met de huid en laat een aangenaam soft-touchgevoel achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bijzondere textuur: De veerkrachtige, puddingachtige bouncy-formule is gemakkelijk aan te brengen en te vervagen.
  • Zachte finish: Geeft een soft-focusfinish en zorgt voor een gladder ogende huid.
  • Aanpasbare intensiteit: Biedt een opbouwbare dekking voor een resultaat op maat.

Art. nr.: MUE-954048
Inhoud: 5 g
EAN: 4059729540485
Producentnummer: 954048
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Tribehenin, Isododecane, Diisostearyl Malate, Vp/ Hexadecene Copolymer, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isohexadecane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sorbitan Isostearate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherylacetat, Silicia, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, Vanillin, CI 15850 (Red 6 Lake), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice VELVET PUDDING Blurring Blush