Dove advanced CARE Anti Transpirant met Perzik- & Witte Bloesemgeur, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen okselvocht en verzorgend herstel

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gebruik op de oksels
  • Geur van perzik & witte bloesem
  • 72 uur bescherming & zonder alcohol

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove advanced CARE Anti Transpirant met Perzik- & Witte Bloesemgeur, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De advanced CARE Anti Transpirant met Perzik- en Witte Bloesemgeur van Dove is een Deodorant Spray voor de oksels die betrouwbare bescherming biedt tegen lichaamsgeur en okselvocht. De verzorgende formule beschermt de huid en ondersteunt tegelijkertijd het herstel van de huid na het scheren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Biedt tot 72 uur bescherming tegen lichaamsgeur en okselvocht.
  • Pro-Ceramide Technology: Verzorgt de okselhuid en zorgt voor een zachter en gladder huidgevoel.
  • Herstellende verzorging: Ondersteunt het herstel van de huid na het scheren.
  • Fruitige geurbeleving: Geurt naar perzik en witte bloesem.
  • Milde formule: Volledig zonder ethylalcohol en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Let op: Goed schudden voor gebruik. Houd de spray rechtop op 15 cm afstand van de droge, afgekoelde okselhuid en spray ongeveer 2 seconden.


Art. nr.: MUE-T144367
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181443565
Producentnummer: T144367
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove advanced CARE Anti Transpirant met Perzik- & Witte Bloesemgeur

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder