Dove Advanced Care Anti Transpirant Spray Raspberry Rendezvous, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen okselvocht en verzorgende geur

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige okselhuid
  • Met frambozen- & rozengeur
  • 72 uur bescherming & zonder alcohol

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Advanced Care Anti Transpirant Spray Raspberry Rendezvous, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Advanced Care Anti Transpirant Spray Raspberry Rendezvous van Dove biedt betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en okselvocht. Tegelijkertijd verzorgt de Deodorant Spray de gevoelige huid onder de oksels en ondersteunt hij de huidbarrière.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 72 uur bescherming: Biedt langdurige bescherming tegen okselvocht en lichaamsgeur.
  • Pro-Ceramide Technology: Verzorgt de okselhuid, maakt deze zacht, ondersteunt de huidbarrière en het herstelproces van de huid.
  • Fruitig-bloemige geur: Laat een aangename geur van frambozen en rozen achter.
  • Milde formule: Volledig zonder alcohol (ethylalcohol) en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Let op: Goed schudden voor gebruik. Houd de spray rechtop op 15 cm afstand en spray ca. 2 seconden op de droge en afgekoelde huid.


Art. nr.: MUE-T187564
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181875526
Producentnummer: T187564
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Anti Transpirant Spray Raspberry Rendezvous