Dove Advanced Care Deodorant Spray Mystic Muse Anti Transpirant, 150 ml

Betrouwbare bescherming en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Anti Transpirant-bescherming
  • Betrouwbare deospray

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Advanced Care Deodorant Spray Mystic Muse Anti Transpirant, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Advanced Care Deodorant Spray Mystic Muse Anti Transpirant van Dove is een Deodorant Spray die betrouwbare bescherming biedt tegen okselzweet. Hij is speciaal ontwikkeld voor een langdurig fris gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Deodorant Spray: Eenvoudig en gelijkmatig aan te brengen.
  • Anti Transpirant: Biedt bescherming tegen transpiratie.

Art. nr.: MUE-T178670
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181786679
Producentnummer: T178670
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Deodorant Spray Mystic Muse Anti Transpirant