Dove Anti Transpirant Roll-On Advanced Care Invisible Dry, 50 ml

Betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en zonder witte sporen

Nieuw!

€ 4,39

(€ 87,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Speciaal voor de okselhuid
  • Subtiele geur & eenvoudig aan te brengen
  • Formule zonder alcohol

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Anti Transpirant Roll-On Advanced Care Invisible Dry, 50 ml € 4,39 (€ 87,80 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 8,28
Beschrijving

De Anti Transpirant Roll-On Advanced Care Invisible Dry van Dove is speciaal afgestemd op de okselhuid en biedt betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur. De formule zorgt voor een verzorgd huidgevoel en is eenvoudig aan te brengen in het dagelijks leven.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur tegen lichaamsgeur.
  • Geen resten: Laat geen zichtbare witte sporen achter op kleding.
  • Verzorgende formule: Bevat Skin Hydration Technology en zonnebloempitolie en is volledig vrij van alcohol.
  • Aangename geur: Met een subtiele, aangename geur.

Art. nr.: MUE-T156227
Inhoud: 50 ml
EAN: 59083856
Producentnummer: T156227
Merken: Dove
Toepassing: Rol de deodorantroller met lichte druk gelijkmatig over de hele oksel. Laat volledig drogen voordat het in contact komt met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Anti Transpirant Roll-On Advanced Care Invisible Dry