Dove Crème-Douchepeeling Raspberry Rendezvous, 225 ml

Milde peeling voor een fluweelzacht huidgevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 26,62 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Mechanische lichaamspeeling
  • Geur van frambozen & rozen
  • Bevat 1/4 verzorgende crème

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Crème-Douchepeeling Raspberry Rendezvous, 225 ml € 5,99 (€ 26,62 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 11,48
Beschrijving

De Crème-Douchepeeling Raspberry Rendezvous van Dove combineert een mechanische lichaamspeeling met verzorgende eigenschappen voor dagelijks gebruik. De rijke, romige textuur verwijdert op milde wijze dode huidcellen en hydrateert tegelijkertijd.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde exfoliatie: Peelingdeeltjes van jojobawasparels en silica verwijderen op milde wijze dode huidcellen.
  • Rijke formule: Bevat 1/4 verzorgende crème en huididentieke voedingsstoffen en hydrateert de huid.
  • Soepel huidgevoel: Laat de huid fluweelzacht en egaal aanvoelen.
  • Aangename geur: Met een geurcompositie van frambozen en rozen.
  • Exclusieve uitvoering: Verkrijgbaar als Limited Edition uit de Bridgerton-serie.

Art. nr.: MUE-T186563
Inhoud: 225 ml
EAN: 8720181865619
Producentnummer: T186563
Merken: Dove
Toepassing: Masseer met cirkelvormige bewegingen in de vochtige huid. Besteed bijzondere aandacht aan zeer droge gebieden zoals ellebogen en hielen. Spoel daarna voorzichtig af. Gebruik maximaal 1-2 keer per week.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Crème-Douchepeeling Raspberry Rendezvous