Dove Men+Care Whole Body Deo met Bamboe- & Aloëverageur, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en verzorging voor het hele lichaam

Nieuw!

€ 5,99

(€ 39,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Verfrissende bamboe- & aloëverageur
  • Alcoholvrij & zonder aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Men+Care Whole Body Deo met Bamboe- & Aloëverageur, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 9,88
Beschrijving

De Men+Care Whole Body Deo met Bamboe- en Aloëverageur van Dove is een Deodorant Spray voor heren die beschermt tegen lichaamsgeur en over het hele lichaam kan worden gebruikt. De verzorgende formule zorgt de hele dag voor een fris gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor oksels, intieme zone, voeten en andere lichaamsdelen.
  • Betrouwbare bescherming: Beschermt de hele dag effectief tegen lichaamsgeur.
  • Verfrissende geur: Laat een aangename geur van bamboe en aloë vera achter.
  • Milde formule: Alcoholvrij, zonder aluminiumzouten en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Extra verzorging: Bevat verzorgende crème voor de huid.

Let op: Houd de spuitbus op 15 cm afstand van het lichaam en spray op de gewenste zones. Vermijd het gezicht. Niet gebruiken op geïrriteerde of beschadigde huid. Stop het gebruik bij huidirritatie. Vermijd directe inademing. Spray alleen kort en gebruik in goed geventileerde ruimtes. Niet in de ogen sprayen.


Art. nr.: MUE-T181965
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181819391
Producentnummer: T181965
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Men+Care Whole Body Deo met Bamboe- & Aloëverageur

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder