Dove Prebiotic Body Milk met Glycerine, 400 ml

Aangenaam huidgevoel en eenvoudige lichaamsverzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 6,79

(€ 16,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met 6% Prebiotic Complex & glycerine
  • Trekt snel in & verzorgt de huid met een romige formule

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Prebiotic Body Milk met Glycerine, 400 ml € 6,79 (€ 16,98 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

De Prebiotic Body Milk met Glycerine van Dove is een bodymilk voor de droge huid die voor een aangenaam huidgevoel zorgt. De romige consistentie is moeiteloos over het lichaam te verdelen en trekt snel in.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de droge huid.
  • Verzorgend complex: Bevat 6% Prebiotic Complex en glycerine.
  • Trekt snel in: Laat een warm gevoel achter op de huid.
  • Eenvoudig in gebruik: De romige consistentie is moeiteloos over het lichaam te verdelen.
  • Verpakking: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket).

Art. nr.: MUE-T179626
Inhoud: 400 ml
EAN: 8720181796135
Producentnummer: T179626
Merken: Dove
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, C14-22 Alkane, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Isohexadecane, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Phenoxyethanol, Parfum, Paraffin, Cera Microcristallina, Stearic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Triolein, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geraniol, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Prebiotic Body Milk met Glycerine