Dove Pro Age Care Handcrème, 75 ml

Verzorging voor soepele handen en een zacht huidgevoel

Nieuw!

€ 2,59

(€ 34,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Speciaal voor de rijpere huid
  • Met AHA, vitamine B3 & olijfolie
  • Trekt snel in zonder vettig laagje

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Pro Age Care Handcrème, 75 ml € 2,59 (€ 34,53 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Pro Age Care Handcrème van Dove is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van de rijpere huid en geeft je handen een soepel en zacht huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal voor de rijpere huid: Ontwikkeld voor dagelijks gebruik bij de rijpere huid.
  • Geselecteerde formule: Met AHA, vitamine B3, olijfolie en Ceramide Aufbau Serum.
  • Trekt snel in: De rijke textuur trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Subtiele geur: Laat een subtiele, aangename geur achter.

Art. nr.: MUE-U131451
Inhoud: 75 ml
EAN: 8710522415702
Producentnummer: U131451
Merken: Dove
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Pro Age Care Handcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder