Dove Verzorgende Douche Bloesemzacht, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 3,89

(€ 15,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse lichaamsverzorging
  • Bloemige geur & zacht schuim
  • Formule met huideigen verzorgende bestanddelen

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Verzorgende Douche Bloesemzacht, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De Verzorgende Douche Bloesemzacht van Dove reinigt je lichaam mild met zacht schuim en zorgt bij de dagelijkse lichaamsverzorging voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde formule: Milde reinigende bestanddelen en huideigen verzorgende bestanddelen zorgen voor een schoon en fris huidgevoel.
  • Plantaardige verzorging: Bevat hydraterende bestanddelen voor een verzorgd uiterlijk.
  • Romige textuur: Is gemakkelijk te verdelen, verandert met water in zacht schuim en is eenvoudig af te spoelen.
  • Bloemige geur: Laat een aangename geur achter op de huid.
  • Verpakking en formule: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiketten); volgens de productinformatie kan tot 92% van de formule biologisch worden afgebroken.

Art. nr.: MUE-T165752
Inhoud: 250 ml
EAN: 8720181657498
Producentnummer: T165752
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Verzorgende Douche Bloesemzacht

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder