Dove Whole Body Deodorantspray met Lavendel- & Kamillegeur zonder Aluminiumzouten, 150 ml

Bescherming tegen lichaamsgeur voor het hele lichaam en milde verzorging

Nieuw!

€ 4,99

(€ 33,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Lavendel- & kamillegeur
  • Zonder aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Whole Body Deodorantspray met Lavendel- & Kamillegeur zonder Aluminiumzouten, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 8,88
Beschrijving

De Whole Body Deodorantspray met Lavendel- en Kamillegeur zonder Aluminiumzouten van Dove biedt bescherming tegen lichaamsgeur en verzorgt de huid over het hele lichaam. De spray is geschikt voor elk huidtype en voor de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor het hele lichaam, zoals oksels, borst, benen en rug.
  • Zonder aluminiumzouten: Beschermt de hele dag tegen lichaamsgeur met geurneutraliserende en verzorgende bestanddelen.
  • Milde verzorging: Verzorgt de huid mild en ondersteunt het herstel bij irritaties.
  • Aangename geur: Laat een frisse geur van lavendel en kamille achter.
  • Praktisch in gebruik: De spuitbus kan ook ondersteboven worden gebruikt.

Let op: Niet geschikt voor de intieme zone. Spray vanaf minimaal 15 cm afstand.


Art. nr.: MUE-T159529
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181594984
Producentnummer: T159529
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Whole Body Deodorantspray met Lavendel- & Kamillegeur zonder Aluminiumzouten