Duchesse diskret Pants Normal Maat M, 11 stuks

Betrouwbare bescherming en hoog draagcomfort

Nieuw!

€ 7,59

(€ 0,69 / st., Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 11 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor matig urineverlies
  • Geïntegreerde geurbescherming
  • Ook geschikt voor 's nachts

Vaak samen gekocht met ATTITUDE Furry Friends Geurverwijderaar, 227 g

Duchesse diskret Pants Normal Maat M, 11 stuks € 7,59 (€ 0,69 / st.)
ATTITUDE Furry Friends Geurverwijderaar, 227 g € 7,39 (€ 32,56 / kg)
Totaalprijs: € 14,98
Beschrijving

De diskret Pants Normal Maat M zijn unisex incontinentiebroekjes die speciaal zijn ontwikkeld voor matig urineverlies en betrouwbare bescherming bieden voor overdag en 's nachts.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Matig urineverlies: Biedt betrouwbare bescherming bij matige incontinentie met een absorptievolume van 500 ml.
  • Hoog comfort: Biedt comfortabel draagcomfort en is geschikt voor een heupomtrek van 80-120 cm.
  • Geïntegreerde geurbescherming: Zorgt voor een veilig en droog gevoel.
  • Veelzijdig te gebruiken: Ontworpen als unisex product en ook geschikt voor 's nachts.

Art. nr.: MUE-95021582
Inhoud: 11 stuks
EAN: 4009408050408
Producentnummer: 95021582
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Duitsland, pelzgroup.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse diskret Pants Normal Maat M