Duchesse Men Hygiënisch Inlegverband Level 3, 9 stuks

Betrouwbare bescherming en hoog draagcomfort voor elke dag

Nieuw!

€ 4,39

(€ 0,49 / st., Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 9 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bij matig tot sterk urineverlies
  • Snelle vochtopname & geurbescherming
  • Latexvrij & anatomisch gevormd

Vaak samen gekocht met Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks

Duchesse Men Hygiënisch Inlegverband Level 3, 9 stuks € 4,39 (€ 0,49 / st.)
Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks € 3,49 (€ 0,35 / st.)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

Het Men Hygiënisch Inlegverband Level 3 is een incontinentieproduct dat dient als hulpmiddel bij matig tot sterk urineverlies. Het is speciaal ontwikkeld voor de mannelijke anatomie en biedt hoog draagcomfort, bescherming en discretie.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Mannelijke anatomie: Speciaal ontwikkeld voor de mannelijke anatomie.
  • Betrouwbare bescherming: Snelle vochtopname en lekbescherming voor een langdurig droog gevoel.
  • Discretie en comfort: Biedt bescherming tegen geurtjes en hoog draagcomfort voor elke dag.
  • Zacht voor de huid: Dermatologisch getest met de beoordeling "zeer goed" en latexvrij.

Art. nr.: MUE-1000021005
Inhoud: 9 stuks
EAN: 5713571011065
Producentnummer: 1000021005
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Duitsland, www.abena.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Men Hygiënisch Inlegverband Level 3