Durance Geurkaars Serenity, 200 ml

Gepatenteerde geurcompositie voor sfeervolle momenten

Nieuw!

€ 24,49

(€ 122,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met was van planten
  • Geur van sinaasappel & lindebloesem
  • Met lavendel- & petitgrainolie

Vaak samen gekocht met Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml

Durance Geurkaars Serenity, 200 ml € 24,49 (€ 122,45 / L)
Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml € 21,49 (€ 85,96 / L)
Totaalprijs: € 45,98
Beschrijving

De Geurkaars Serenity van Durance is een kaars van was die zorgt voor een aangename sfeer in je huis.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Bloemige geurnoten: Combineert de aroma's van sinaasappelbloesem en lindebloesem.
  • Etherische oliën: Bevat etherische lavendelolie en etherische petitgrainolie.
  • Gepatenteerde compositie: Beschikt over een gepatenteerde geurformule.
  • Van was: Gemaakt van was voor een gelijkmatige verbranding.

Art. nr.: MUE-184520
Inhoud: 200 ml
EAN: 3287571845200
Producentnummer: 184520
Merken: Durance
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Geurkaars Serenity

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder