Durance Geurstokjes Serenity Navulling, 200 ml

Geurcompositie voor ontspanning en ondersteuning van de slaapkwaliteit

Nieuw!

€ 21,49

(€ 107,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Navulling voor geurverspreider
  • Geurtonen van oranjebloesem & honing
  • Met etherische petitgrainolie

Vaak samen gekocht met Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g)

Durance Geurstokjes Serenity Navulling, 200 ml € 21,49 (€ 107,45 / L)
Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Totaalprijs: € 41,98
Beschrijving

De Geurstokjes Serenity Navulling van Durance is geschikt als navulling voor geurverspreiders. De navulling biedt een geurcompositie met tonen van oranjebloesem, lindebloesem en lichte honing.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Fijne geurnoten: Bevat tonen van oranjebloesem, lindebloesem en lichte honing.
  • Etherische olie: Verrijkt met etherische petitgrainolie.
  • Gepatenteerde technologie: Geproduceerd met gepatenteerde technologie ter ondersteuning van de slaapkwaliteit.

Art. nr.: MUE-184550
Inhoud: 200 ml
EAN: 3287571845507
Producentnummer: 184550
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Geurstokjes Serenity Navulling