Durance Les Eternelles Douchegel Sensueel Monoi, 200 ml

Zachte lichaamsreiniging en verzorgend schuim voor elke dag

Nieuw!

€ 9,99

(€ 49,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse lichaamsreiniging
  • Met een zachte, exotische geur
  • Romig & rijk schuim

Vaak samen gekocht met Durance Les Eternelles Bodylotion 'Coton Musc', 250 ml

Durance Les Eternelles Douchegel Sensueel Monoi, 200 ml € 9,99 (€ 49,95 / L)
Durance Les Eternelles Bodylotion 'Coton Musc', 250 ml € 17,09 (€ 68,36 / L)
Totaalprijs: € 27,08
Beschrijving

Het Les Eternelles Douchegel Sensueel Monoi van Durance reinigt de huid op milde wijze en laat een zachte, exotische geur achter.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Rijke reiniging: Zorgt voor romig schuim tijdens de lichaamsverzorging.
  • Plantaardige basis: De schuimmiddelen in de formule zijn van plantaardige oorsprong.
  • Praktisch in gebruik: De functionele tube maakt de toepassing eenvoudig.

Art. nr.: MUE-2473
Inhoud: 200 ml
EAN: 3287570024736
Producentnummer: 2473
Merken: Durance
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Les Eternelles Douchegel Sensueel Monoi