Durance Rattan Geurstokjes, 16 stuks

Betrouwbare vervanging voor een continue geurafgifte in de ruimte

Nieuw!

€ 5,99

(€ 0,37 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 16 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vervangende geurstokjes voor geurbouquets
  • Van rattan voor een goede geurdiffusie
  • Zorgen voor een constante geurafgifte

Vaak samen gekocht met Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml

Durance Rattan Geurstokjes, 16 stuks € 5,99 (€ 0,37 / st.)
Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml € 21,49 (€ 85,96 / L)
Totaalprijs: € 27,48
Beschrijving

De rattan geurstokjes van Durance dienen als vervangende geurstokjes voor het vervangen van gebruikte stokjes in een geurstokjes. Het materiaal neemt de geurvloeistof op en geeft deze continu af aan de ruimtelucht.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Vervangende geurstokjes: Voor het vervangen van gebruikte stokjes in een geurstokjes.
  • Goede geurdiffusie: Gemaakt van rattan voor een goede verspreiding in de ruimte.
  • Constante afgifte: Neemt geurvloeistof op en geeft deze gelijkmatig en langdurig af.

Toepassing: Draai de stokjes regelmatig om voor een optimale geurverspreiding en vervang ze uiterlijk wanneer je van geur wisselt.


Art. nr.: MUE-184559
Inhoud: 16 stuks
EAN: 3287571845590
Producentnummer: 184559
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Rattan Geurstokjes