essence SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation, 158 (30 ml)

Egalere teint met een gladmakend softfocus-effect

Nieuw!

€ 5,49

(€ 183,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 158

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Medium tint met koele ondertoon
  • Zijdezachte, vloeibare textuur & matte finish
  • Camoufleert oneffenheden & blijft lang zitten

Vaak samen gekocht met essence stay ALL DAY 14h long-lasting concealer, 30 - Neutral Beige (7 ml)

essence SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation, 158 (30 ml) € 5,49 (€ 183,00 / L)
essence stay ALL DAY 14h long-lasting concealer, 30 - Neutral Beige (7 ml) € 2,99 (€ 427,14 / L)
Totaalprijs: € 8,48
Beschrijving

De SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation van essence is een langhoudende foundation die oneffenheden camoufleert en zorgt voor een egale teint. De zijdezachte, vloeibare textuur met een gladmakend softfocus-effect laat een matte finish op de huid achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Egale finish: Biedt een gladmakend softfocus-effect en camoufleert oneffenheden.
  • Opbouwbare dekking: Maakt een medium, individueel aanpasbare dekking mogelijk.
  • Zijdezachte textuur: De lichte en ademende vloeistof laat zich moeiteloos verdelen.
  • Doordachte formule: Bevat cactusvijgenextract voor een aangename textuur.
  • Langhoudend: Overtuigt de hele dag met een matte finish.

Art. nr.: MUE-958392
Inhoud: 30 ml
EAN: 4059729583925
Producentnummer: 958392
Merken: essence
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Isododecane, CI 77891 (Titanium Dioxid), Dimethicone, Coco Caprylate/Caprate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propandiol, CI 77492 (Iron Oxide), Silicia, Opuntia Ficus Indica Stem Extract, CI 77491 (Iron Oxide), Disteardimonium Hectorite, Sodium Chloride, Dimethicone Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Magnesium Sulphate, Peg-10 Dimethicone, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, CI 77499 (Iron Oxide), Triethoxycaprylylsilane, Aluminium Hydroxide, Lecithin, Sodium Gluconate, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Concealer & Foundation - Welke kleur past bij mij?
Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor essence SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder