GARNIER Ambre Solaire Kids Sensitive Expert+ Hypoallergene Zonnebrandmelk SPF50+, 50 ml

Zeer hoge zonbescherming voor gezicht en lichaam

Nieuw!

€ 4,99

(€ 99,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Zeer hoge bescherming met SPF 50+
  • Waterbestendige & parfumvrije formule

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Ambre Solaire Kids Sensitive Expert+ Hypoallergene Zonnebrandmelk SPF50+, 50 ml € 4,99 (€ 99,80 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De Ambre Solaire Kids Sensitive Expert+ Hypoallergene Zonnebrandmelk SPF50+ van GARNIER biedt een zeer hoge bescherming voor de gevoelige kinderhuid en is geschikt voor gebruik op het gezicht en lichaam.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zeer hoge bescherming: Beschermt de huid met SPF 50+ tegen UVB- en lange UVA-stralen.
  • Versterkende formule: Bevat ceramiden, ondersteunt de natuurlijke huidbarrière en beschermt tegen uitdroging door zout- en chloorwater.
  • Extra waterbestendig: De parfumvrije formule is extra waterbestendig en bestand tegen zand.
  • Aangenaam huidgevoel: De lichte textuur laat zich gemakkelijk verdelen, trekt snel in, voelt niet vet aan en laat geen witte resten achter.

Art. nr.: MUE-C4262315
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600541181953
Producentnummer: C4262315
Merken: GARNIER
Huidtype: Rijpe huid
Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Ambre Solaire Kids Sensitive Expert+ Hypoallergene Zonnebrandmelk SPF50+

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder