GARNIER BHA+Niacinamide Dagelijkse UV-Zonbescherming, 40 ml

Zeer hoge SPF 50+ bescherming en matte finish

Nieuw!

€ 14,19

(€ 354,75 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de onzuivere huid
  • Lichte textuur & matte finish
  • Met BHA, niacinamide & zink-PCA

Vaak samen gekocht met GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

GARNIER BHA+Niacinamide Dagelijkse UV-Zonbescherming, 40 ml € 14,19 (€ 354,75 / L)
GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 23,28
Beschrijving

De BHA+Niacinamide Dagelijkse UV-Zonbescherming van GARNIER is een dagelijkse gezichtsfluid voor de onzuivere huid. De formule combineert zeer hoge UV-bescherming met een lichte textuur voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zeer hoge bescherming: Biedt SPF 50+ bescherming tegen UVA- en UVB-stralen.
  • Voor de onzuivere huid: Formule met BHA (salicylzuur), niacinamide, zink-PCA en aloëverasap.
  • Onzichtbare finish: Trekt snel in en laat een onzichtbare, matte finish achter zonder zichtbare waas.
  • Ideale basis: Ideaal als basis voor make-up.

Toepassing: Regelmatig opnieuw aanbrengen voor een goede bescherming, vooral na het zweten of afdrogen.


Art. nr.: MUE-C7040600
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600542597838
Producentnummer: C7040600
Merken: GARNIER
Huidtype: Onzuivere huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Niacinamide, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E), Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Cellulose, Sodium Benzoate, Sodium Phosphate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Silica Silylate, Salicylic Acid, Polysorbate 60, Zinc Pca, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylyl Glycol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sarcosine, Disodium Phosphate, Citric Acid, Potassium Sorbate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER BHA+Niacinamide Dagelijkse UV-Zonbescherming

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder