GARNIER Fructis Diamond Sleek Shine-Coat Gladmakende Spray, 150 ml

Effectieve hittebescherming en anti-frizz voor een soepele glans

Nieuw!

€ 9,09

(€ 60,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor pluizig & dof haar
  • Hittebescherming tot 230 °C
  • Geeft diamantachtige glans

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Oil Repair 3 Miracle Oil, 150 ml

GARNIER Fructis Diamond Sleek Shine-Coat Gladmakende Spray, 150 ml € 9,09 (€ 60,60 / L)
GARNIER Fructis Oil Repair 3 Miracle Oil, 150 ml € 7,68 (€ 51,20 / L)
Totaalprijs: € 16,77
Beschrijving

De Fructis Diamond Sleek Shine-Coat Gladmakende Spray van GARNIER biedt hittebescherming en is speciaal ontwikkeld voor pluizig en dof haar. De formule omhult de haarvezel, versterkt de glans en zorgt voor glad haar met een schitterende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve hittebescherming: Beschermt het haar bij temperaturen tot 230 °C.
  • Anti-frizzeffect: Vermindert pluis tot 100 uur, zelfs bij een zeer hoge luchtvochtigheid.
  • Keratin-Sleek-complex: Bevat arganolie, omhult de haarvezel en versterkt de glans.
  • Diamantachtige glans: Geeft het haar een gladde structuur en een schitterende uitstraling.
  • Lichte textuur: Verzwaard het haar niet en voelt niet vet of plakkerig aan.

Art. nr.: MUE-C7198200
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600542656825
Producentnummer: C7198200
Merken: GARNIER
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Diamond Sleek Shine-Coat Gladmakende Spray