GARNIER Fructis Keratin Sleek Masker, 370 ml

Soepel gevoel en glanzende uitstraling voor je haar

Nieuw!

€ 7,09

(€ 19,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 370 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & broos haar
  • Met 13% keratinecomplex & arganolie
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Keratin Sleek Masker, 370 ml € 7,09 (€ 19,16 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

Het Fructis Keratin Sleek Masker van GARNIER is een verzorgend haarmasker voor droog, broos haar dat snel pluist. Het geeft je haar een soepel gevoel en een glanzende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat 13% keratinecomplex, plantaardige keratine en arganolie.
  • Zonder siliconen: Vegan formule met een romige textuur.
  • Voor beschadigd haar: Speciaal ontwikkeld voor droog, broos haar dat snel pluist.
  • Verpakking: De verpakking is gemaakt van gerecycled materiaal.

Toepassing: Na het wassen op vochtig haar aanbrengen en na enkele minuten grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-C7153600
Inhoud: 370 ml
EAN: 3600542638951
Producentnummer: C7153600
Merken: GARNIER
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Keratin Sleek Masker