GARNIER Fructis Keratin Sleek Shampoo, 200 ml

Milde reiniging en een gladder uiterlijk

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & broos haar
  • Met keratinecomplex & arganolie
  • Voor een soepel haargevoel

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Oil Repair 3 Versterkende Conditioner, 250 ml

GARNIER Fructis Keratin Sleek Shampoo, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
GARNIER Fructis Oil Repair 3 Versterkende Conditioner, 250 ml € 4,09 (€ 16,36 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

De Fructis Keratin Sleek Shampoo van GARNIER is een vloeibare shampoo voor de milde reiniging van droog, broos haar dat snel pluist. De shampoo geeft het haar een soepel en schoon gevoel en draagt bij aan een gladde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal voor droog haar: Afgestemd op droog, broos haar dat snel pluist.
  • Verzorgende formule: Bevat een plantaardig keratinecomplex en arganolie.
  • Gladde look: Draagt bij aan een gladde uitstraling en zorgt voor een soepel haargevoel.
  • Dagelijkse reiniging: Reinigt haar en hoofdhuid mild en is geschikt voor dagelijks gebruik.
  • Eenvoudig in gebruik: Laat zich gemakkelijk over vochtig haar verdelen en opschuimen.

Art. nr.: MUE-C7151800
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600542638777
Producentnummer: C7151800
Merken: GARNIER
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Keratin Sleek Shampoo