GARNIER Fructis Krullenmethode Conditioner, 200 ml

Hydrateert tot 100 uur en geeft glans

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle krultypes
  • Met hyaluron & sheavetzuren
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Krullenmethode Conditioner, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

De Fructis Krullenmethode Conditioner van GARNIER is een vloeibare conditioner voor alle krultypes die het haar verzorgt en temt. De formule hydrateert intensief en zorgt voor een soepeler haargevoel en mooie glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 14% hydratatiecomplex: Bevat hyaluron en sheavetzuren voor tot 100 uur hydratatie.
  • Voor alle krultypes: Temt krullend haar en geeft meer controle.
  • Zonder siliconen: Geeft glans en laat het haar soepeler aanvoelen.

Art. nr.: MUE-C7199200
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600542656924
Producentnummer: C7199200
Merken: GARNIER
Haartype: Krullend haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Krullenmethode Conditioner