GARNIER Fructis Krullenmethode Hydratatieboost Spray, 150 ml

Gedefinieerde krullen en veerkracht voor je verzorgingsroutine

Nieuw!

€ 7,59

(€ 50,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullend haar
  • Met 5% hyaluron & sheavetzuren
  • Zonder alcohol & siliconen

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

GARNIER Fructis Krullenmethode Hydratatieboost Spray, 150 ml € 7,59 (€ 50,60 / L)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 21,68
Beschrijving

De Fructis Krullenmethode Hydratatieboost Spray van GARNIER is een leave-in verzorging die speciaal is ontwikkeld voor krullend haar. De spray ondersteunt de veerkracht van je krullen en zorgt voor een gedefinieerde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor krullend haar: Ondersteunt de veerkracht en zorgt voor gedefinieerde krullen.
  • Verzorgende formule: Bevat 5% hyaluron en sheavetzuren.
  • Zonder toevoegingen: Formule zonder alcohol en siliconen.
  • Veelzijdig in gebruik: Geschikt als laatste verzorgingsstap of om je krullen tussendoor op te frissen.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk aan te brengen op vochtig of droog haar.

Art. nr.: MUE-C7020300
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600542585996
Producentnummer: C7020300
Merken: GARNIER
Haartype: Krullend haar
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Krullenmethode Hydratatieboost Spray