GARNIER Fructis Krullenmethode Masker, 370 ml

Hydraterende verzorging en luchtig haargevoel

Nieuw!

€ 7,09

(€ 19,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 370 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullend haar
  • Met hyaluron & sheaboter
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Krullenmethode Masker, 370 ml € 7,09 (€ 19,16 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

Het Fructis Krullenmethode Masker van GARNIER is een hydraterend haarmasker dat speciaal is ontwikkeld voor krullend haar. Het draagt bij aan een verzorgde uitstraling en geeft het haar een luchtig gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig in gebruik: Kan als uitspoelbaar masker of als leave-in verzorging worden gebruikt.
  • Verzorgend complex: Bevat een 13% hydratatiecomplex en is verrijkt met hyaluron en sheaboter.
  • Formule zonder siliconen: Bevat geen siliconen.
  • Aangename textuur: De romige textuur laat zich gemakkelijk over de haarlengtes verdelen.

Toepassing: De verzorging kan naar wens op vochtig of droog haar worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-C7022200
Inhoud: 370 ml
EAN: 3600542590631
Producentnummer: C7022200
Merken: GARNIER
Haartype: Krullend haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Krullenmethode Masker