GARNIER Fructis Sleek & Stay Heat-Activated Serum, 50 ml

Soepel haar en een glanzende finish bij styling met hitte

Nieuw!

€ 8,49

(€ 169,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar dat snel pluist
  • Door warmte geactiveerde formule
  • Waterbestendige hittebescherming

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Oil Repair 3 Miracle Oil, 150 ml

GARNIER Fructis Sleek & Stay Heat-Activated Serum, 50 ml € 8,49 (€ 169,80 / L)
GARNIER Fructis Oil Repair 3 Miracle Oil, 150 ml € 7,68 (€ 51,20 / L)
Totaalprijs: € 16,17
Beschrijving

Het Fructis Sleek & Stay Heat-Activated Serum van GARNIER is een leave-in haarserum voor droog haar dat snel pluist. Het biedt waterbestendige hittebescherming en zorgt voor een gladde en glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Door warmte geactiveerde formule: Wordt geactiveerd door de warmte van een föhn of stijltang en vormt een beschermend laagje rond de haarvezel.
  • Soepele finish: Geeft het haar een gladde, soepele uitstraling en subtiele glans.
  • Langdurige bescherming: Biedt waterbestendige hittebescherming waarvan het resultaat tot vijf wasbeurten aanhoudt.
  • Met Alpha-Silane: Bevat Alpha-Silane voor de gerichte verzorging van droog haar dat snel pluist.

Toepassing: Voor het stylen met hitte op het haar aanbrengen.


Art. nr.: MUE-C7152600
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600542638852
Producentnummer: C7152600
Merken: GARNIER
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Sleek & Stay Heat-Activated Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder